معاون قوه قضائیه با تاکید بر شناسایی املاک متصرفی در استان‌های شمالی، گفت: شمال کشور در تثبیت مالکیت اموال غیرمنقول شرایط ویژه‌ای دارد.
به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک مازندران، احمد تویسرکانی در جلسه شورای اداری ثبت اسناد و املاک مازندران، دلیل اصلی موفقیت‌ها و تحول‌های اساسی ایجاد شده در همه بخش‌های املاک و اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک را تلاش و نظم و خواست عمومی همه کارکنان و مدیران استانی و ستادی مجموعه ثبت اسناد و املاک کشور دانست.
وی افزود: به واسطه این ارتقا و موفقیت از همه اعضا خانواده بزرگ ثبت اسناد و املاک شامل مدیران، کارمندان، سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و دفتریاران قدردانی می‌شود.
تویسرکانی با اشاره به اینکه سرزندگی و عزم جدی برای کار در مازندرانوجود دارد، تصریح کرد: خطه شمال کشور در بحث تثبیت مالکیت اموال غیرمنقول همچنین تراکم جمعیت و نسبت مالکیت اشخاص در وضعیت ویژه ای قرار دارد.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک، نقش سازمان ثبت اسناد و املاک را در نظم مالکیت املاک کشور مخصوصا در مازندران با توجه به اهمیت جنگل‌ها و منابع طبیعی کم نظیر دانست و گفت: کار در مازندران سخت و پیچیده است.
تویسرکانی تصریح کرد: مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران با شایستگی و سختکوشی موجب کاهش از دغدغه‌های سازمان ثبت در مازندران شد.
وی خاطرنشان کرد: نقش مدیران در این موفقیت‌ها بی بدیل و موثر است و امروزه باید با دقت، تدبیر، نظم و برنامه‌ریزی، کنترل و نظارت اصول کار را پیش برد و اقدامات انفعالی و روزمره ما را به سر منزل مقصود نخواهد رساند.
بهادر، مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران، رئیس سازمان ثبت کشور را معمار ثبت نوین ثبت ایران دانست و گفت: تحولات گسترده و عظیمی دردوران مدیریت تویسرکانی صورت گرفته است.
وی افزود: اکنون ثبت اسناد و املاک از سازمان‌های پیشرو در حوزه ارائه خدمات مکانیزه در کشور است.
بهادر گفت: در دو سالی که در مازندران حضور داشتم با شعار نظم و انضباط ، ارتقا جایگاه و وجهه ثبت اسناد توانستیم دو سال پیاپی دراجرای برنامه عملیاتی سازمان در سال‌های ۹۴ و ۹۵ با جهشی بزرگ به جایگاه سوم کشور برسیم.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران اضافه کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه در دو سال گذشته رتبه اول صدور سند را در کشور به دست آورد به طوری‌که اسناد صادر شده در سال ۹۵ آن اداره کل با کل اسناد صادر شده اوقاف در کل کشور برابری می‌کند.
وی افزود: اداره کل بنیاد مسکن مازندران نیز توانست در سال ۹۵ با صدور ۱۶ هزار و ۶۰۰ سند رتبه اول کشور را در صدور اسناد روستایی به دست آورد.
آمار بازدید

كاربران آنلاین:

5


بازدید كل:

700861

بازديد روزانه:

267

بازديد از صفحه:

2894

آدرس آي پي شما:

100.24.122.228

اطلاعات بيشتر: